Biedronka czasem zaskakuje - 3 dobroci za 3 zł ;)


Podczas wczorajszej wizyty w Biedronce w oko wpadł mi zestaw zawierający chusteczki do twarzy, zmywacz do paznokci w płatkach, oraz płatki do demakijażu oczu, sygnowany przez markę Be Beauty. Był on dostępny już kiedyś, w cenie ok. 13 zł, wówczas stwierdziłam jednak, że nie podejmę ryzyka ;) Wczoraj moją uwagę przykuła wyprzedażowa cena - 3,79 zł. Przeczytałam ją chyba z pięć razy, po odejściu od kasy sprawdziłam paragon - wszystko się zgadzało.


Co oczywiste, zaraz po powrocie do domu zdecydowałam się otworzyć te trzy produkty i posprawdzać, jak się ma ich jakość ;)


Chusteczki do twarzy mają 18x18 cm, są dość grube, nie rozwarstwiają się ani nie rwą przy osuszaniu twarzy (w takim celu mam zamiar ich głównie używać). W opakowaniu znajduje się 30 sztuk.


Zmywacz w płatkach okazał się być całkiem fajny. Może nie zmywa lakieru oszałamiająco dobrze, jednak przy jaśniejszych kolorach (na paznokciach miałam jakiś rozbielony koral) jeden płatek wystarcza na jedną dłoń. Niemniej to zapach sprawił na mnie największe, bardzo pozytywne wrażenie. Jest on naprawdę delikatny i nawet przyjemny, brak mu tego charakterystycznego dla zmywaczy, duszącego i drażniącego akcentu. Spokojnie możemy przy użyciu tych płatków zmyć lakier choćby i w biurze, a nikt nie zauważy, że robiłyśmy coś nie do końca związanego z pracą ;) Płatki nie są jakoś mocno nasączone, nie są jednak też suche, w opakowaniu dostajemy 40 sztuk.Płatki do demakijażu oczu też sprawdziły się dość dobrze - podobnie jak te wcześniejsze, są wystarczająco dobrze nasączone, jeden wystarczył mi na jedno oko, przy czym zmyć musiał jedynie cienie i tusz, bo linera na co dzień nie używam ;) I znów - opakowanie zawiera 40 płatków, czyli wystarczyć powinno na około dwa-trzy tygodnie.Powiem wprost - za taką cenę, nie ma się co zastanawiać, bo choć nie są to produkty obłędne, to z pewnością dobre i przydatne. Przyznaję, że w planach mam poczynienie jakiś małych zapasów w najbliższych dniach... Jeśli tylko macie gdzieś niedaleko siebie Biedronkę wyprzedażową, to zdecydowanie polecam ją odwiedzić :)


PS Producentem tych trzech produktów jest EcoWipes, firma odpowiedzialna m.in. za różnego rodzaju chusteczki nawilżane marki Tami.

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

37 komentarze: