Ulubieniec za grosze ;) Isana Herbal

Dzień po Walentynkach postanowiłam przyjść do Was z krótką recenzją jednego z moich ukochanych kosmetyków, a dokładniej szamponu, który jest tani, łatwo dostępny i idealny do pielęgnacji przetłuszczających się włosów :)


Isana Herbal Chamomile & Sage, to szampon przeznaczony do włosów normalnych i szybko przetłuszczających się. Posiada on całkiem przyjemne dla oka opakowanie, które pozwala łatwo dozować produkt, a zarazem cieszy oko zieloną kolorystyką. Jest to kosmetyk bardzo łatwo dostępny - jak i inne produkty Isana, kupić go możemy w Rossmannie w naprawdę dobrej cenie. 300 ml kosztuje ok. 6 zł, niemniej często bywa on na promocjach ;)


Szampon Isana Herbal kupiłam zupełnie nie wiedząc, czego się mogę po nim spodziewać, na szybko, zwiedziona "na pokuszenie" obniżoną ceną (za pierwsze opakowanie zapłaciłam chyba 4 zł). Podeszłam do niego bez większego entuzjazmu, jednak dość szybko się z nim bardzo polubiłam.


Po pierwsze, okazało się, że naprawdę fajnie oczyszcza on moje włosy, które mają skłonność do przetłuszczania przy nasadzie, a zarazem do przesuszania na końcach.  Włosy prezentują się świeżo, ale nie są nadmiernie "odtłuszczane", dzięki czemu końce również prezentują się dobrze. Co ważne, przy regularnym stosowaniu nie zauważyłam zwiększenia tempa przetłuszczania. Na plus też muszę odnotować, że po użyciu Isana Herbal włosy nie są poplątane, jak to ma miejsce w przypadku niektórych naturalnych szamponów.

Po drugie, bardzo podoba mi się w tym produkcie stosunek jakość/cena/wydajność. Działa dokładnie tak, jak powinien, jest tani, a przy tym całkiem wydajny. Dodatkowo ma dość neutralny zapach i w miarę dobry skład. W miarę - bo jednak zawiera SLS, który mi osobiście krzywdy nie czyni.


Podsumowując - zdecydowanie polecam. Jest to fajny produkt, wart przetestowania, jeśli macie włosy przetłuszczające się. Osobiście niedawno zakupiłam kolejne jego opakowanie i powiedzmy, że w najbliższym czasie mam zamiar być mu wierna ;) Po licznych testach, doszłam bowiem do wniosku, że w przypadku szamponów ważne jest by były tanie i dobrze oczyszczające - większe pieniądze lepiej odłożyć na odżywki, maski, czy dobrego fryzjera ;)

Unknown

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

0 komentarze: