Jak wygodnie i szybko zarezerwować wizytę w salonie? Czyli parę słów o Moment.pl :)

Każda kobieta od czasu do czasu potrzebuje chwili dla siebie, a zarazem jakiejś odmiany, czy poprawy wyglądu ;) Dziś przychodzę do Was z postem dotyczącym serwisu, który zdecydowanie ułatwia nam zorganizowanie tego typu chwil, a raczej momentów... ;)


Moment.pl to portal umożliwiający zarezerwowanie wizyty w salonie fryzjerskim, kosmetycznym, ale też w SPA, gabinecie medycyny estetycznej, czy nawet u dietetyka, lub tatuażysty. Posiada on dobrze rozbudowaną bazę placówek, znajdujących się zarówno w dużych, jak i tych nieco mniejszych miastach. Niewątpliwą zaletą Moment.pl jest fakt, że rezerwacji możemy dokonać w każdej chwili i z każdego miejsca, bez żadnych ograniczeń wynikających z godzin otwarcia wybranej placówki.

Dzięki Moment.pl na spokojnie możemy wybrać salon, dłuższą chwilę pomyśleć nad najwygodniejszym dla nas terminie, a wreszcie, porównać ceny zabiegów w różnych miejscach ;) Dodatkowo możemy przeczytać opinie dotyczące konkretnych firm; ich dodawanie możliwe jest dopiero po bezpłatnym zarejestrowaniu i skorzystaniu z wybranej usługi, dzięki czemu mamy pewność, że są one rzetelne i wystawione przez faktycznych klientów. W ostatnich dniach postanowiłam wreszcie wypróbować działanie tego portalu, a przy okazji nieco napisać o samym procesie rezerwacji.


Po wejściu na główną stronę wyświetla nam się wyszukiwarka pozwalająca zawęzić wyniki do wybranego miasta, usługi, lub też określonej firmy.


Po wybraniu miasta, w prawej części ekranu wyświetlają nam się najważniejsze informacje o kolejnych firmach.  Po kliknięciu w konkretny salon mamy do wglądu całą listę oferowanych zabiegów, pogrupowanych w logiczne kategorie. Podejrzeć możemy od razu ceny, a tym samym dokonać małej selekcji pod kątem zasobności portfela - co moim zdaniem jest zdecydowanie dużym plusem ;) Dla przykładu przejrzeć możecie sobie warszawskich fryzjerów, lub też kosmetyczki ;)


Po wybraniu zabiegu i kliknięciu "Rezerwuj" przenosimy się na stronę, na której możemy dokonać wyboru osoby, która się nami zajmie. Opcję tę doceniam zwłaszcza przy zabiegach fryzjerskich, choć i przy pielęgnacyjnych uważam, że jest to świetna sprawa.


Kolejny krok to wybór terminu - konkretnej daty i godziny.


Ostatni, to oczywiście potwierdzenie powyższych danych. Na tym etapie dokonać możemy też bezpłatnej rejestracji - przez facebook'a, lub adres email. Rejestrując się warto mieć pod ręką telefon, gdyż na niego wysłany zostanie kod weryfikacyjny, wymagany do zakończenia tego procesu, a także służący do otrzymania przypomnień o wizycie, wysyłanych już z konkretnej firmy...


...i to wszystko :) Gotowe. Łatwo, szybko, przyjemnie i przejrzyście ;)


Zarezerwowaną wizytę możemy sobie dość prosto dodać do kalendarza Google, możemy ją też odwołać, jeśli coś nam "wyskoczy".

Po pierwszych doświadczeniach ze stroną Moment.pl, muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Wszystko jest przejrzyste, logiczne, sam proces rezerwacji jest stosunkowo prosty i pozwalający na spokojne dokonanie wyboru najbardziej odpowiadającego nam miejsca. Jako że jestem już po zabiegu, muszę stwierdzić, że i opinie na stronie nie kłamią - miało być idealnie i było, ale o tym napiszę może za jakiś czas. Podsumowując - zdecydowanie polecam! :)

PS Moment.pl ma oczywiście też własną aplikację, równie udaną i łatwą w obsłudze, jak strona internetowa ;) Jeśli wolicie korzystać ze smartfona, niż z komputera - koniecznie ją ściągnijcie i się z nią zapoznajcie ;)


Unknown

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

0 komentarze: