Kosmetyczne kalendarze adwentowe 2016 :)

22:56 22 Comments

Pamiętam, że jako mała dziewczynka uwielbiałam czekoladowe kalendarze adwentowe. Co prawda nigdy nie udawało mi się zjadzenie ich w takim tempie, w jakim powinnam, ale może lepiej tę kwestię zostawić bez komentarza ;) Teraz, w swoich późnych latach 20., zdecydowanie bardziej ciekawią mnie kosmetyczne kalendarze adwentowe, z których kilka chciałabym Wam pokazać w dzisiejszym poście :)

Ogólnie należy stwierdzić, że kosmetyczne kalendarze adwentowe do tanich przyjemności nie należą. Ich dużym plusem jest jednak możliwość wypróbowania wielu kosmetyków danej marki, co cenowo może wypaść relatywnie korzystnie. Większość z nich kusi pięknym wyglądem, niestety wszystkie mają jedną wadę - szybko się wyprzedają ;)


Część pokazanych poniżej kalendarzy jest już niedostępna w sklepach on-line (kiedy? pytam się kiedy???), niemniej w dalszym ciągu można je dorwać stacjonarnie, czego przykładem może być kalendarz z L'Occtaine ostatnio zakupiony przez moją przyjaciółkę ;) Nie będę z tego względu wklejać tu linków, a jedynie pokażę zdjęcia - kto będzie miał ochotę, raczej już sam znajdzie wymarzony produkt*


Kalendarz adwentowy Benefit


 Kalendarz adwentowy The Body Shop


 Kalendarz adwentowy Clarins

 Kalendarz adwentowy Ciate

 Kalendarz adwentowy Douglas


 Kalendarz adwentowy LUSH
 Kalendarz adwentowy NYX

Kalendarz adwentowy Sephora
 Kalendarz adwentowy W7Który z nich wybrałybyście dla siebie? :)
* Nie wszystkie dostępne są w Polsce, jednak polecam zajrzeć na strony, takie jak np. TA, z których możemy zamawiać produkty z wysyłką (czasem nawet darmową) do Polski.

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

22 komentarze: