6 akcesoriów kosmetycznych, których żaden mężczyzna nie rozpozna ;)

21:21 22 Comments


Gdy kiedyś meldowałam Wam, że ze względu na szaleństwo w pracy, nie daję rady na bieżąco odpowiadać na Wasze komentarze, byłam w błędzie. Ostatni tydzień pokazał mi bowiem, czym jest prawdziwe "szaleństwo" i brak czasu, a także jak trudne może być zgranie normalnych działań z pracą przy organizacji ogólnopolskiej konferencji. Niemniej, wszystko jest już na finiszu, ja mam chwilę oddechu i moment na relaks... Stąd dzisiejszy post będzie dość lekki i przyjemny - zaprezentuję Wam 6 kosmetycznych akcesoriów, których przeznaczenia Wasi mężczyźni na pewno nie byliby w stanie odgadnąć ;)Rękawica do czyszczenia pędzli, w tym przypadku z Sigmy. Pikanterii dodaje ty fakt, że na pierwszy rzut oka wydaje się być ona przeznaczona dla osoby z dwoma kciukami ;)
Silikonowa osłona do cieni i tuszu ELF (czyli taki ładny przedmiot, przypominający mi Czarodziejkę z Księżyca, a w gruncie rzeczy po prostu zastępujący starą, dobrą chusteczkę higieniczną ;))
Kolejna osłonka do maskary (tym razem znaleziona na aliexpress.com). Dla osoby nie znającej jej przeznaczenia, może wyglądać jak dość intrygujące narzędzie tortur (całe szczęście, że nie jest wykonana z metalu ;))Sprężynka do usuwania włosów z twarzy (na zdjęciu Tweezerman, niemniej da się często znaleźć tańsze, a równie skuteczne egzemplarze no-name).Donut do włosów - w Polsce dość popularny, więc może część panów, by sobie poradziła... Niemniej boję się, jakie przeznaczenie mogliby przypisać mu mężczyźni, którzy nigdy zastosowania tego wypełniacza nie podpatrzyli u swoich kobiet ;) (na zdjęciu donuty z allegro ;))


I na koniec coś, czego funkcja jest niby oczywista.... Tangle Teezer - nie wiem, ile razy byłam pytana, czemu do swoich włosów używam szczotki dla konia (?).

Pozwolę sobie jeszcze na mały, prywatny bonus - chwila radości i spokoju uwieczniona na zdjęciu z konferencji - pomalowane (na piękny kolor nude z Bell) paznokcie, donut bardziej tradycyjny (na wpół zjedzony) i moje ukochane w ostatnim czasie szpilki ;)


Trzymajcie się ciepło i dajcie znać, czy Wasi mężczyźni kiedyś przeżyli konsternację na widok jakiegoś urodowego gadżetu ;)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

22 komentarze: