Cudo od Skin79, czyli Pore Bubble Cleansing Mask :)

22:43 , , 14 Comments

Jednym z moich największych "chciejstw" kosmetycznych w ostatnim czasie była maska Skin79 Pore Bubble Cleanising Mask. Kilka dni temu wreszcie ją wypróbowałam, dziś więc pora na recenzję ;)


Pore Bubble Cleanising Mask to maseczka w płacie, która według producenta "dzięki drobnym pęcherzykom powietrza, wnika głęboko w pory, dokładnie je oczyszczając". Materiał, z którego ta maska jest stworzona jest czarny, po kontakcie z powietrzem szybko zaczyna się pokrywać pianą, mającą oczyszczać oraz masować skórę twarzy. Maskę należy nałożyć na około 10 minut, ja swoją trzymałam nieco dłużej.


Cokolwiek nie mówić o tej masce, przede wszystkim trzeba jej przyznać, że jest bardzo efektowna. Szybko pokrywa się cała dość gęstą pianą, której "bąblowanie" wyraźnie czuć na twarzy. Efekt - jak na zdjęciu na samym końcu postu - nieco szalony (uwaga! nie oglądajcie go przed snem, bo wyglądam jak sam Leatherface ;)) Maseczka dość dobrze trzyma się skóry, raczej nie zjeżdża, choć z jej dopasowaniem, zwłaszcza w okolicach oczu i ust, miałam niewielkie problemy. Piana nie odpada od twarzy, trzyma się płatu maski wyjątkowo dobrze. Maska nie wywołała u mnie żadnych nieprzyjemnych odczuć, takich jak pieczenie czy swędzenie skóry; po zdjęciu twarz nie była zaczerwieniona.


Efekty, przyznaję, w pierwszym momencie mnie nie zachwycily, doceniłam je dopiero następnego dnia przy dziennym świetle... Co tu dużo mówić - już po jednokrotnym użyciu zauważyłam zmniejszenie wągrów w obrębie strefy T. Skóra znacznie się oczyściła, a przy tym nawilżyła, co odnotowałam podczas nakładanie makijażu - ilość przesuszonych skórek na policzkach równała sie zeru ;) Przyznaję, że ta maska mnie naprawdę zaskoczyła, nie spodziewałam się, że efekty będą na tyle fajne i co ważne - że nie znikną po jednym, czy dwóch dniach, jak to zazwyczaj bywa ;)

Czy polecam? Tak, tak i jeszcze raz tak. Swoją drogą, obecnie na stronie Skin79 trwa promocja, w ramach której można zakupić cztery Pore Bubble Cleansing Mask w cenie trzech - ja się już skusiłam ;)


Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

14 komentarze: