Mardi Gras, czyli lakier - marzenie


Moja obsesja na punkcie hybrydowych lakierów trwa w najlepsze. Dziś zapraszam na kolejną prezentację, tym razem osławionego już 034 Mardi Gras :)


Semilac 034 Mardi Gras to kolor niebanalny i niestety trudny w uchwyceniu na zdjęciach.Ogólnie można go określić mianem fuksji, która w zależności od światła posiada więcej tonów fioletowych lub różowych. Odcień jest bardzo nietypowy, specjalnie wyciągnęłam z pudła moje zwykłe lakiery i próbowałam znaleźć mu odpowiednik.. nie udało się (a powiedzmy, że lakierów mam duuużo i to głównie w różowo-fioletowych oraz nudziakowych odcieniach). Kolor 034 jest bardzo kobiecy, ale i dość elegancki. Interesujący i zwracający na siebie uwagę otoczenia. Po prostu - cudny.
Jeśli chodzi o kwestie techniczne... ;) Mardi Gras łatwo się nakłada, wystarczą dwie cienkie warstwy do pełnego krycia. Trzyma się - jak i pozostałe moje Semilaczki - bez zarzutu przez długie dni. Przyznaję, że jestem w stanie w pełni zrozumieć zachwyty nad tym lakierem i zdecydowanie go polecam. Jest naprawdę godny uwagi :)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

16 komentarze: