Bourjois, Healthy Balance Unifying Powder - recenzja

15:18 , , 1 Comments

Puder z serii Healthy Balance zamknięty jest w ładnym, radosnym i przykuwającym wzrok opakowaniu, które niestety dość szybko traci na estetyce (jak widać na zdjęciu...). Puderniczka łatwo się otwiera, i posiada duże, praktyczne lusterko, idealne wręcz do poprawek w ciągu dnia. Niestety, wkład lubi się odklejać po pewnym czasie, trzeba więc uważać przy otwieraniu.


Puder jest dobrze zmielony, pozostawia wręcz aksamitną warstewkę na twarzy. Ładnie współgra ze wszystkimi podkładami, jakie miałam okazję z nim stosować. Jest dość wydajny, długo się trzyma (jednak nie jest to obiecane 10 godzin..), nakładany pędzlem nie plami, z gąbeczkami może być jednak różnie. Świetnie spisuje się przy cerze mieszanej, osobom z suchą może zrobić niespodziankę w postaci mocnego podkreślenia skórek. Cena średnio przyjazna, jednak często można go dostać na promocji w Rossmanie, czy innych sieciowych drogeriach.


Póki co wykończyłam już kilka opakowań (od ponad roku byłam mu dość wierna), ale chyba zacznę szukać czegoś innego. Czemu? Bo się kruszy i łamie po zużyciu około 2/3 produktu. O ile oczywiście wcześniej wkład z niego nie wypadnie i się nie roztrzaska. Niemniej warto wypróbować, bo pod względem trwałości i efektu jest to chyba jeden z lepszych drogeryjnych produktów.


Unknown

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

1 komentarz: