Dzień Darmowej Dostawy i moje holenderskie łupy ;)

14:40 , , 19 Comments


Jak wszyscy pewnie wiedzą, dziś jest dzień darmowej dostawy. Tematem postu będą więc zakupy - zarówno te, które do mnie powoli już wędrują, jak i te poczynione w ostatnich dniach. Korzystając bowiem z Black Friday, przywiozłam sobie kilka drobiazgów z Holandii ;)


Będąc w Hadze utrafiłam na stoisku Clarins w De Bijenkorf podkład na który od dawna polowałam - Everlasting w odcieniu 108 Sand. Był on nieco tańszy niż zazwyczaj, więc po czterech miesiącach rozważań postanowiłam go w końcu kupić (swoją drogą, czemu w Polsce musi być droższy niż w innych krajach?!). 

Brak miejsca w torbie i duży ścisk przedmiotów wszelakich doprowadził opakowania do pięknego stanu ;)

Dodatkowo dostałam dwie próbki Hydra Quench Tinted Moisturizer - odcienie 04 Blond i 01 Sand poczekają jednak na wiosnę ;)


Przed samym odlotem odwiedziłam Primark w Eindhoven. Z racji braku miejsca w bagażu, skusiłam się jedynie na uroczy ogrzewacz do rąk oraz bluzkę. 


Ta ostatnia też pewnie premierę będzie miała nieprędko, jednak nie mogłam się oprzeć - promocyjna cena i kwiatowy wzór w mojej ukochanej kolorystyce wpłynęły na ten wybór ;)


Powracając jednak do DDD. Postanowiłam w tym roku zaszaleć z głową. Skończyło się na dwóch bluzkach z SheInside (wykorzystałam nazbierane punkty oraz kod na -30% tj. SPR30) za łączną kwotę 32 zł... ... i na szczotce Tangle Teezer. Wersję kompaktową, którą mam od kilku lat pozostawiłam w Hadze, co by nie musieć jej ciągnąć w tą i z powrotem, ilekroć tam wyjeżdżam ;)


Zastanawiam się jeszcze nad zakupem dwóch rzeczy do domu, tj. maty magnetycznej na lodówkę, najlepiej w poniższym wzorze...


...oraz kominka do wosków Yankee Candle, których w ostatnim czasie mi znacząco przybyło (wiadomo - jesień ;)).


I to by było na tyle w temacie zakupowych szaleństw. 
Pochwalcie się, co Was kusi (lub też już skusiło) w ramach wszechobecnych promocji zakupowych :)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

19 komentarze: