Chciejlista na najbliższe tygodnie ;)

20:46 43 Comments


W dzisiejszym poście postanowiłam pokazać kilka rzeczy, na które mam dużą ochotę i które najpewniej w bliższym lub dalszym czasie do mnie trafią ;) Posłużę się przy tym dość ciekawą prezentacją, dajcie mi proszę znać, czy podoba Wam się taki sposób prezentowania tego typu list :)


Produkty wzmiankowane:
1. Zoeva, Rose Golden Set Vol. 2 - czyli największe chciejstwo. Moje pędzle z Hakuro mają już kilka lat, więc czuję się rozgrzeszona ;) Niechaj tylko ten zestaw wróci do sklepów, a będzie mój :)

2. Pomadki Velvet Matte z Golden Rose mam ochotę wypróbować już od dawna. Niestety, nie wiem, gdzie mogłabym dorwać je stacjonarnie... Podobnie ma się sprawa ze słynnymi pomadkami Celii. Jeśli znacie jakiś sklep internetowy, mający w ofercie oba te produkty, dajcie mi proszę znać :)

3. Sylveco, Odżywcza pomadka z peelingiem, lub też Peeling pomarańczowy z Marizy - moje usta po zimie wołają o pomstę do nieba, więc stwierdziłam, że peeling tego typu zdecydowanie może mi się przydać (jestem leniem, samej mi się robić nie chce - bądźmy szczerzy...).

4. MAC, cień Sable - tego chyba nie muszę tłumaczyć ;) Moja miłość do cieni z MAC trwa i raczej nic tego stanu nie zmieni.

5. Mydło alep, opcjonalnie jego wersja z czerwoną glinką - za chwilę zdenkuję stare mydełko, pora więc na nowe - od ponad roku mydła z Aleppo stanowią nieodzowny element pielęgnacji mojej skóry twarzy.


Dajcie znać, czy znacie któreś z tych produktów oraz napiszcie o jakich produktach na chwilę obecną marzycie ;)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

43 komentarze: