Z przymrużeniem oka... puder Czarodziejki z Księżyca ;)

13:06 , 17 Comments


O tym, że filmy i seriale, a często i kreskówki inspirują producentów kosmetyków, wiadomo nie od dziś. Wystarczy choćby wspomnieć liczne limitki (np. serię dedykowaną Simpsonom) z MAC, czy kolekcję inspirowaną Zmierzchem od Essence. Jednak to, na co dziś się natknęłam, zupełnie rozłożyło mnie na łopatki :)


Sailor Moon pamiętają chyba wszyscy, których dzieciństwo przypadło na lata 90. ubiegłego stulecia ;) Kojarzycie broszkę, której używała główna bohaterka podczas przemiany z normalnej dziewczyny w czarodziejkę? Jeśli nie, wystarczy spojrzeć na tą puderniczę...


Firma Bandai, wypuściła ten produkt już jakiś czas temu, czy dalej jest on gdzieś dostępny - niestety nie wiem. Znalazłam jedynie informację, że jego cena to 3980 jenów (około 40 dolarów, czyli dobrze ponad 100 zł). Jeśli dobrze rozumiem, jest to puder rozświetlający...


Powiem szczerze, że trochę rozbawił mnie ten gadżet i wizja poprawiania nim makijażu w miejscu publicznym ;) Niemniej, nawet gdybym miała okazję, raczej bym się na niego nie skusiła ;)

A tu jeszcze małe przypomnienie, jak wyglądał oryginał ;)
Abstrahując już od Czarodziejki z Księżyca, ciekawi mnie, czy lubicie inspirowane popkulturą kosmetyki, czy może jednak wolicie proste i elegancko wyglądające produkty?

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

17 komentarze: