Kolejna, mała garść nowości ;)

19:38 , , , 15 Comments


Po kilkudniowym milczeniu, wracam do Was z paroma drobiazgami, które w ciągu ostatnich tygodni do mnie przybyły. Od razu uprzedzam, że pod względem zdjęć, będzie dość, hmm, różnorodnie, ale muszę dopiero na spokojnie sobie zorganizować kolejny kącik fotografa, tu w Hadze ;) Niemniej, zaczynajmy ;)


Na dobry początek mała paczuszka, którą dostałam od Cosmo Spa. Znalazły się w niej olejek arganowy, mydło arganowe, olejek z trwy cytrynowej oraz masło shea. Wszystkie te produkty już włączyłam do codziennej pielęgnacji, stąd też niebawem przyjdzie pora na recenzje.


Kolejne dobro, jakie do mnie trafiło w ostatnim czasie, to buty Mel By Melissa. Póki co jestem zadowolona, niemniej, nie zapałałam do nich miłością bezgraniczną,  z kilku powodów, o których postaram się Wam wkrótce napisać (wtedy też oczekujcie nieco lepszych zdjęc ;)). Tymczasem tak prezentują się one na stronie sklepu...

Haul w moim wykonaniu, nie byłby prawdziwym haulem, jeśli nie znalazłoby się w nim coś z MAC. Oto wiec trzy moje nabytki z... allegro, na którym - jak już kiedyś wspominałam - poluję czasem na cienie i roże. Dzięki temu serwisowi aukcyjnemu (oraz kilku niezadowolonym z wybranych kolorów kobietom), udało mi się w ostatnim miesiącu dodać do mojej kolekcji: Omega, Soba i Blanc Type ;)


I na koniec, coś co kupiłam już w Holandii - podwójna paleta MAC wraz z wkładami na cienie. Nabytek ten jest wyjątkowo radosny, zwłaszcza że ceny holenderskie są o niebo lepsze od tych polskich. W Polsce taka paleta plus wkłady do niej to wydatek rzędu 156 zł (paleta- 98, wkład - 29/sztuka), w Holandii zapłaciłam za calość 18 euro, ci po przewalutowaniu dało 76 zł... Skąd taka przebitka, zważywszy na to, że wszystkie inne produkty wypadają porównywalnie cenowo? Naprawdę nie wiem.


I to by było na tyle, uciekam przekładać maczki do palety a przy okazji powoli tworzyć dla Was bardzo kolorowy post ;)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

15 komentarze: