Parę nowości z Primarku ;)

21:32 , , 19 Comments

Jakiś czas temu pokazywałam Wam, co ostatnio pojawiło się nowego w mojej kosmetyczce, dziś pora na garść nowości z Primarka ;) Ot taki kolejny lekki post przy okazji niedzieli ;)


Na wstępie powiem, że Primark i jego propozycje na tegoroczne lato zupełnie mi nie przypadły do gustu... Nie wiem, moze sie starzeję, niemniej gdybym wcześniej nigdy nie odwiedziła tego sklepu, to po wczorajszych zakupach była bym na tyle zawiedzona, że raczej kolejnych wycieczek zakupowych bym tam już nie planowała... Oczywiście jest plus takiego stanu rzeczy - mniej wydanych pieniędzy ;) nie przedłużając już, oto co trafiło do mojego zakupowego koszyka ;)


Po pierwsze - opaska na ramię, posiadająca miejsce na telefon i jakieś drobiazgi. Mam ambitny plan zacząć znów biegać, stąd też, gdy zobaczyłam ten miętowy gadżet, nie mogłam się powstrzymać. Cena - 3 euro.
Po drugie, koszulka. Wiem, że ubrania Atomsphere bywają dość kiepskiej jakości, jednak ta powinna się okazać całkiem OK - mam już podobną, z jedynie nieco innym motywem (choć też z ptakami ;)) i jest moim faworytem wśród tego typu luźnych ubrań. Cena - 6 euro.


Po trzecie, tenisowki. W kategorii różnorodnych trampek, Primark mnie nie zawiódł - mnogość kolorów sprawiła, że przez dłuższą chwilę stałam niemogąc dokonać wyboru. Zważywszy na cenę (3 euro) chyba jutro wybiorę się po jeszcze jedną wersję kolorystyczną ;)


I na koniec drobiazg nie pochodzący już z Primarku, jednakże wyjątkowo cieszący moje oko. Dla miłośników herbaty w torebkach - spodeczki w kształcie czajniczka za szalone 1 euro (2 sztuki).

I to by bylo na tyle :) Btw. sa tu jakies milosniczki biegania? ;)


Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

19 komentarze: