Tani i dobry podkład?

19:34 , , 11 Comments

Dziś chciałabym Was zapoznać z produktem, który napewno warto wypróbować, jeśli szukacie taniego i dobrego podkładu :)


Podkład Ilumi Corrector z Bell jest zdecydowanie łatwodostępny. Ja swój upolowałam w Biedronce, jego cena wynosiła +/- 15 zł (dokładnie nie pamiętam, ale napewno 20 zł nie przekroczył ;)) Produkt zamknięty jest w całkiem wygodnej tubce z dziubkiem. O ile nie lubię tego typu opakowań, to muszę przyznać, że w tym przypadku jest ono całkiem wygodne i nawet nie brudzi się zbytnio ;)


Kolor, który wybrałam okazał się być całkiem przyjemny i ładnie dopasowujący się do cery. 01 light beige na szczęście nie posiada różowych tonów, jest też dość jasny, stąd myślę, że ma szansę dobrze się sprawdzić u całkiem wielu dziewczyn ;)


Jeśli chodzi o krycie, to podkład ten radzi sobie całkiem dobrze z naczynkami, czy niewielkimi niedoskonałościami, niemniej większych przebarwień, czy wyprysków raczej nie zatuszuje. Jest stosunkowo lekki, nie czuć go na twarzy, co jak dla mnie jest zdecydowanym plusem.


Bell Ilumi ma zapewniać nam rozświetlenie, a przy tym ma się charakteryzować dużą trwałością. Co do tej pierwszej kwestii, przyznaję, że producent wywiązał się z obietnicy. Po nałożeniu kosmetyku, otrzymujemy całkiem przyjemny efekt glow (który, ja jednak lubię nieco zmatowić, zwłaszcza w strefie T). Co do trwałości to nie przedstawia się ona już tak idealnie. Produkt jest raczej średni pod tym względem (choć i tak lepszego w tej cenie raczej nie znajdziemy) i stosunkowo szybko znika z bardziej problematycznych partii twarzy. Na moich policzkach trwa całkiem długo, niestety już po ok. 2 godzinach wymaga poprawek w obrębie czoła i nosa.


Wydaje mi się, że Illumi Corrector jest podkładem, na który warto zwrócić uwagę, zwłaszcza jeśli Wasza skóra jest normalna lub sucha, oraz niemacie zbyt dużych niedoskonałości do zamaskowania :)


Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

11 komentarze: