Coffee To Go, czyli nowy ulubieniec z Catrice


Po kilku dniach swoistego odpoczynku od bloga, powracam do Was z nową recenzją - tym razem zapraszam na prezentację świetnego produktu Catrice - balsamu do ust 040 Coffee To Go.


Beautifying Lip Smoother od Catrice swoim opakowaniem przypomina słynne produkty Clarins. Wykonane jest ono z miękkiego tworzywa, posiada zgrabny aplikator z gąbeczką, który dobrze dozuje i rozprowadza kosmetyk. Balsam Catrice kosztuje ok. 15 zł za 9 ml  produktu.


Kolor, który posiadam, został całkiem niedawno wprowadzony do oferty ;) 040 Coffee To Go to najprościej mówiąc, lekki róż, nieco złamany brązowymi tonami. Odcień jest idealny na co dzień i świetnie komponuje się z mocniejszym makijażem oczu; jak dla mnie to po prostu taki ciemniejszy, zupełnie bezdrobinkowy nudziak.


Balsam Catrice ma świetny zapach i smak, odrobinę przypominający mi Lip Smackersy ;) Daje ładną taflę na ustach, przy czym jednak błysk nie jest tu zbyt mocny, całość prezentuje się w miarę naturalnie. Na ustach utrzymuje się maksymalnie 1,5-2h, co uważam za dość dobry wynik, zważywszy na typ produktu. Po jego zastosowaniu skóra jest wygładzona, lekko nawilżona, niemniej powiedzmy sobie szczerze - typowego balsamu do ust nam on nie zastąpi. Produkt, co oczywiste, nie wysusza, ani nie podkreśla suchych skórek.

Na ustach...

Naprawdę polubiłam się z 040 Coffee to Go. Wątpię co prawda, czy skuszę się na inne odcienie (ten jest dla mnie idealny, nie potrzebuję szukać innego :P), niemniej zachęcam do zerknięcia na te produkty - są naprawdę godne uwagi :)

...w różnym świetle :)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

15 komentarze: