Nowości w kosmetyczce... Eveline

11:37 , 21 Comments


Jak informowałam wczoraj na FB - jestem chora :( Gorączka plus ból gardła dość mocno upszykszają mi funkcjonowanie, ciężko mi się skupić na czymkolwiek... Dzisiejszy post zawierał będzie więc głównie zdjęcia, plus - będzie dość radosny (na przekór chorobie!), bo prezentujący najnowszą przesyłkę od Eveline ;)


Paczka przyszła do mnie już wczoraj i dość mocno mnie zadziwiła, sporą jej część stanowią bowiem kosmetyki kolorowe. W paczce znalazły się:

- matujący puder mineralny z jedwabiem Professional Art Make Up Anti-Shine Complex nr 34 Medium Beige
- Satin Blush 06 Peach Beige


- cienie do powiek Quattro Eyeshadow 01
- kredka Eye Max Precision Dark Blue


- Magical Gel
- odżywka do paznokci nadająca kolor 6w1 Care&Colour


- normalizujący tonik matujący 3w1
- regenerujący bogaty krem nawilżający na noc Hydra Impact 360
- nawilżająco-regenerujący zabieg z algami atlantyckimi Royal Spa Pedicure


Jeśli chodzi o kosmetyczne nowości, na chwilę obecną czekam jeszcze na drobne zamówienie z MAC'a... Do mojej kolekcji cieni postanowiłam dołączyć egzemplarz o nazwie Bronze, który powinien się sprawdzić w codziennym makijażu. Swoją drogą, odkryłam, że przy zamówieniach online dostać możemy próbki (do mnie wraz z cieniem powinien przyjść tusz do rzęs), co trochę mnie zdziwiło, ale i zasmuciło, zważywszy na fakt, że w sklepie stacjonarnym nigdy nie natrafiłam na żaden gratis...

To na tyle dziś, tymczasem uciekam do łóżka się kurować, zwłaszcza, że w planach mam weekendowy wyjazd do Krakowa. Oby udało mi się do tego czasu wyzdrowieć ;)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

21 komentarze: