Testujemy minerały... za darmo :) Czyli, co oferuje nam Pixie?

Po kilku dniach milczenia, przybywam z nowym postem :) Krótkim, ale z pewnością dla niektórych przydatnym :)


Ostatnio zaczęłam interesować się podkładami mineralnymi. Moja skóra chyba już za bardzo przyzwyczaiła się do kremów BB, ich efekty są coraz mniej widoczne, więc uznałam, że pora na zmianę ;) Na początku zamówiłam sobie próbki Annabelle Minerals, które aktualnie testuję, trochę później trafiłam na stronę Pixie Cosmetics, gdzie "odkryłam" coś bardzo radosnego :)


Otóż, na swojej stronie internetowej Pixie oferuje nam darmowy zestaw trzech 1-gramowych próbek wybranego podkładu za darmo. Płacić musimy jedynie za wysyłkę (niecałe 9 zł). Zważywszy na to, że gama kolorystyczna podkładów mineralnych jest bardzo rozbudowana, a 1 gram wystarcza na przeprowadzenie dość dokładnych testów, producent miał naprawdę cudowny pomysł :)


Próbki dotarły do mnie dość szybko, zapakowane bardzo uroczo :) Zresztą, zerknijcie same na zdjęcia :) Skusiłam się na Minerals Love Botanicals w kolorach: Song Of Summer, Warm Muffin i Soft Dream. Mam zamiar niebawem przesypać je do pojemniczków, a tym samym konytunuować moje mineralne testy :)


Jeśli lubicie podkłady mineralne, to napiszcie mi proszę parę słów o swoich ulubieńcach. Może dzięki temu i ja znajdę nowy podkład idealny ;)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

21 komentarze: