Rose Gold, czyli świetny produkt Makeup Revolution

Dziś chciałabym w paru słowach napisać Wam o produkcie, do którego kupna przymierzałam się od wielu miesięcy... :)


Na Awesome Metals Foil Finish Eyeshadow z Makeup Revolution zapanowała moda już jakiś czas temu. Po przeczytaniu kilku postów i obejrzeniu wielu zdjęć, wpadł mi w oko chyba najpopularniejszy kolor, tj. Rose Gold. Odcień jest piękny, ale dość popularny; mam kilka cieni w podobnej kolorystyce i dlatego też dość długo zwlekałam z zakupem.


Po pierwszych testach okazało się jednak, że cień ten nie ma nic wspólnego, z produktami jakie do tej pory przewinęły się przez moją kosmetyczkę. Efekt zupełnie nie przypomina mi żadnego cienia, czy to w postaci prasowanej, w formie pigmentu, czy musu/kremu. Podstawowym powodem tego stwierdzenia, jest naprawdę metaliczne wykończenie i szaleńczy blask, którego próżno szukać w innych kosmetykach. Na powiece faktycznie otrzymujemy efekt folii, na którą składa się mnóstwo złotych i srebrnych drobinek, które wspólnie dają nieco beżowy odcień złota. Pigmentacja produktu jest szalona, w zasadzie nie potrzebny nam tu jest dołączony płyn, bo i bez niego Rose Gold prezentuje się obłędnie. Zresztą, zobaczcie na swatchu...


Jeśli chodzi o trwałość, oceniłabym ten kosmetyk celująco ;) Po nałożeniu utrzymuje się na powiece aż do demakijażu, nie potrzebna jest nam tu żadna baza, czy przyprószenie sypkim produktem, jak w przypadku niektórych cieni w kremie z innych firm. Nie roluje się, nie zbiera w załamaniu, po prostu - ideał, jakich niestety mało. Problematyczna może być jednak aplikacja - cień dość ciężko się nabiera, przykleja do pędzla w postaci jakby "kawałeczków folii". Dlatego też polecam tu raczej wykorzystanie własnych palców ;)


Folia z MUR jest idealna w przypadku mocnych makijaży, z pewnością sprawdzi się podczas większych imprez, typu Sylwester ;) Na co dzień, efekt jest jednak zdecydowanie zbyt wyrazisty, stąd też podejrzewam, że raczej niezbyt często będę po ten produkt sięgać. Niemniej, jeśli uwielbiacie niebanalny makijaż oczu, naprawdę warto wypróbować Awesome Metals :)


Awesome Metals Foil Finish Eyeshadow w kolorze Rose Gold można kupić TUTAJ, inne produkty Makeup Revolution znajdziecie z kolei TU ;)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

26 komentarze: