Brwi prawie idealne... Parę słów o Wibo Eyebrow Stylist

Od ostatniej promocji -49% w Rossmannie minęło już trochę czasu, pora więc na recenzję kolejnego produktu, który wówczas kupiłam :)


Wibo Eyebrow Stylist to żel do brwi, który ma za zadnie przyciemnić i pogrubić włoski. Produkt ma opakowanie typowe dla tuszy do rzęs, od tychże różni go jedynie nieco mniejsza szczoteczka. 8 ml produktu kosztuje 9,79 zł.


Na tusz do brwi z Wibo miałam ochotę od dłuższego czasu, przeszła mi jednak ona w zasadzie od razu po otwarciu opakowania. Kolor tego tuszu to dość ciepły brąz, który bardzo, ale to bardzo błyszczy się na swatchu... Nałożony na brwi w bardzo umiarkowanej i rozsądnej ilości wygląda jednak dość naturalnie; nie jest zbyt ciepły (przynajmniej dla mnie), nie połyskuje też zbyt mocno.


Aplikator, mimo że dość poręczny, nabiera dużo produktu, dzięki czemu stosunkowo łatwo możemy posklejać włoski w dość nieestetyczny sposób... Podczas aplikacji należy uważać, by nie pobrudzić skóry, każde nawet najmniejsze maźnięcie odznacza się tu bowiem dość mocno (pigmentu to temu produktowi nie brakuje ;)) Wibo Eyebrow Stylist raczej nie nadaje się do uzupełniania brwi, a jedynie do podkreślenia ich naturalnego kształtu. Trzyma włoski w ryzach przez jakiś czas, niemniej nie uważam, że utrwala jakoś genialnie.


Myślę, że produkt ten spodobać się może osobom o ładnym, naturalnym kształcie brwi, które potrzebują jedynie lekkiego pogłębienia koloru. Dobrze powinien wyglądać przy ciepłej karnacji, w przypadku chłodnej - może się okazać niewypałem. Ogólnie uważam, że jest to dość dobry produkt w przystępnej cenie, wart wypróbowania, choć osób mających problemy z prześwitami (jak ja ;)) raczej w pełni nie usatysfakcjonuje.

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

13 komentarze: