Dobry kosmetyk za 6 zł? Balsam do włosów pielęgnacyjny do włosów farbowanych z Bania Agaffi :)

Jakoś tak się złożyło, że długo omijałam produkty Bania Agaffi do włosów. Wreszcie, jakiś czas temu natknęłam się na nie w sklepie stacjonarnym i postanowiłam zainwestować całe 6 złotych w kosmetyk, o którym napiszę dziś parę słów ;)


Bania Agafii, Balsam do włosów pielęgnacyjny do włosów farbowanych posiada opakowanie w formie dość wygodnej saszetki, mieszczącej 100 ml produktu. Jego konsystencja jest średnio gęsta, sprawia on wrażenie kosmetyku raczej lekkiego, jednak nie spływa z włosów, dobrze się rozprowadza. Zapach jest wyczuwalny, ale nie drażniący; nie wiem do końca, jak go opisać, ale to chyba mało istotne, zwłaszcza, że nie utrzymuje się na włosach po spłukaniu ;)


Balsam Bania Agaffi ma za zadanie regenerację, odżywienie oraz nadanie blasku włosom farbowanym. Sprawdza się jednak świetnie także przy włosach o naturalnym kolorze (jakie sama posiadam :)) Produkt ten przede wszystkim pozostawia włosy dobrze dociążone, genialny jest pod tym względem zwłaszcza na końcówkach. Włosy po jego nałożeniu dobrze się rozczesują, całkiem fajnie układają i zdrowo błyszczą. Nie jestem w stanie stwierdzić, jak radzi sobie z podkreśleniem koloru przy włosach farbowanych, niemniej na pewno może przypaść do gustu tym z Was, które mają problem z puszeniem oraz lekko zniszczonymi włosami - przy regularnym stosowaniu poprawia ich kondycję i pomaga je ujarzmić :)


Mówiąc szczerze, nie wiem, czemu tak długo zwlekałam z wypróbowaniem produktów Bania Agaffi, jednakże myślę, że w najbliższych miesiącach nieco nadrobię zaległości, zwłaszcza, że cena jest tu bardzo przekonywująca ;)


Dajcie znać, na które produkty tej rosyjskiej marki warto zwrócić uwagę :)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

6 komentarze: