Ciekawostka... Paznokcie inspirowane filmami

Tegoroczne lato w Holandii zdecydowanie różni się od polskiego - jest stosunkowo zimno, często pada deszcz, a słońce pojawia się raczej okazjonalnie. Co w tej sytuacji najlepiej jest robić? Nadrabiać zaległości filmowe ;)


A skoro już przy filmach jesteśmy... Postanowiłam ostatnio poszperać w internecie w poszukiwaniu zdobień paznokci mniej lub bardziej zainspirowanych różnymi produkcjami kinowymi i serialami. Znalazłam masę całkiem prostych propozycji (wykorzystujących naklejki, czy zdobienia farbkami), ale też trafiłam na pewną galerię, której autorką jest Kayleigh O’Connor. Zdobienia, które prezentuje ona na swojej stronie, można określić jako niepraktyczne w codziennym życiu, zakrawające z jednej strony o pewne szaleństwo, a z drugiej - wskazujące na naprawdę duże zdolności osoby, która je wykonała.

I tak oto do głowy wpadł mi pomysł na post, trochę inny niż zazwyczaj. Zapraszam na małą porcję szalonych mani, inpirowanych filmami, a zarazem na krótki quiz - jeśli chcecie się sprawdzić, spróbujcie odgadnąć inspiracje do poszczególnych zdobień - listę odpowiedzi znajdziecie na samym końcu tego wpisu ;)

Jeśli macie ochotę zobaczyć więcej prac Kayleigh O’Connor zajrzyjcie na jej stronę na FB lub do wpomnianej galerii na DeviantArt.

1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
7.
 8.
 9.
 10.
 11.
 12.
 13.
 14.
 15.
 16.
 17.
 18.
 19.
 20.
Odpowiedzi:

1. Breaking Bad
2. Obcy
3. Batman
4. Piękna i Bestia
5. Władca Pierścieni
6. Edward Nożycoręki
7. Mała Syrenka
8. Indiana Jones
9. Hobbit
10. Wysłannik piekieł (Hellraiser)
11. Gra o tron
12. Fururama
13. Potwory i spółka
14. Sklepik z horrorami
15. Czysta krew (True Blood)
16. Gwiezdne wojny
17. Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
18. Uniwersytet potworny
19. Ring
20. Harry Potter

Unknown

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

0 komentarze: