Najdroższe kosmetyki świata

19:56 0 Comments

Kre At Beauty Gold and Diamond Eyelashes – $1,350

Kre At Beauty jest marką specjalizującą się w produkcji sztucznych rzęs o wysokiej jakości, przeznaczonych do profesjonalnego makijażu (produktów Kre At Beauty używa się m.in. przy sesjach zdjęciowych dla Elle, In Style, Marie Claire, US Weekly). W 2011 r. marka wyprodukowała rzęsy ozdobione diamentami i 18-karatowym złotem specjalnie dla nowojorskiego sklepu Barneys za - bagatela - 1350 dolarów ;)


Essie Cosmetics I Do Nail Polish – $55,000

Essie to chyba jedna z najbardziej znanych i lubianych firm tworzących lakiery do paznokci, których cena zazwyczaj zamyka się w okolicach 10$ (w Polsce 35-45 zł). W jednym przypadku cena ta dość znacznie się powiększyła... Platynowy kolor, zrobiony przy wykorzystaniu sproszkowanej platyny, zamknięty w buteleczce wykonanej z.... czystej platyny, to wydatek rzędu 55 tys. dolarów. Jeśli komuś zależy jedynie na kolorze lakieru, a opakowanie nie ma większego znaczenia - stworzona została też wersja w normalnej buteleczce, za "jedyne" 250$.


Guerlain Diamond Studded Lipstick – $62,000

Guerlain to znana i ceniona marka, szczycąca się na ogół pięknymi opakowaniami kosmetyków. W przypadku tej szminki twórca przeszedł jednak sam siebie - 18-karatowe złoto, 199 diamenty (2,2 karata), do tego rubiny i szmaragdy... "Normalna",  pozbawiona kamieni szlachetnych i złota wersja tej szminki jest tańsza 1290 razy... 


Models Own Gold Rush Nail Polish – $130,740

Kolejny luksusowy lakier do paznokci, tym razem w kolorze złota. Nakrętka pokryta została ponad tysiącem diamentów. Warto odnotować, że zamiast tego odcienia można kupić 16,340 innych lakierów Models Own (przeciętnie kosztują one ok. 8$).
H. Couture Beauty Mascara – $14,000,000

 
H. Couture Beauty jest nieistniejącą już firmą kosmetyczną, która początkowo produkowała tusze do rzęs w tubach zdobionych kryształami Swarovskiego. Na zamówienie pewnego klienta, wyprodukowali również wersję w obudowie z 18 karatowego złota i 2,5 tys. niebieskich diamentów...

Unknown

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

0 komentarze: