Przesyłka AllePaznokcie i... dupe Essiaka ;)

15:32 , , 44 Comments


Udało mi się wczoraj szczęśliwie wrócić do Polski, od dziś też, już mniej zadowolona wróciłam do pracy. Na osłodę w domu znalazłam dwie fajne paczki, które postaram się Wam pokazać w tym i kolejnych wpisach (jeszcze jedna powoli do mnie zmierza...).


Na pierwszy ogień - przesyłka ze sklepu Allepaznokcie (KLIK), zawierająca dwa lakiery z serii One Color Exclusive (15 ml/9,90 zł), preparat Elastic Nails (tzw. sztuczny paznokieć w płynie, 15ml/9 zł) oraz jedną pałeczkę Fimo (5 cm/1,95 zł)

Lakiery, na pierwszy rzut oka prezentują się bardzo przyjemnie - oba są kremowe, dodatkowo kolory widoczne na stronie okazały się dość dobrze odwzorowane.


Numer 81 jest w zasadzie bezdrobinkowym odpowiednikiem Essie Virgin Orchid, co mi bardzo odpowiada, gdyż, jak już kilkukrotnie wspominałam, jestem fanką kremowego wykończenia, a wszelkich drobin unikam jak ognia. Ma jasno-koralowy kolor i całkiem dobrą pigmentację, przy dwóch warstwach wygląda bardzo dobrze, jedna może zostawiać niewielkie prześwity (tak, przyznaję się, malowałam paznokcie o 1 w nocy i tak, wiem, że to nienormalne). Na plus - szybko wysycha. Mam szczerą nadzieję, że jego jakość na dłuższą metę okaże się równie dobra, bo zdecydowanie tego koloru mi brakowało w mojej lakierowej kolekcji :)


Numer 56 to kremowa lawenda, nieco ciemniejsza od Essie Lilacism, który swoją drogą bardzo lubię. Póki co, naniosłam go jedynie na wzornik, ciężko mi więc stwierdzić, jak 56 sprawuje się przy aplikacji na paznokciach.

Aparat niestety z lekka przekłamał w tym przypadku kolor...
One Color vs. Essiaki :)

Co do Elastic Nails oraz pałeczki Fimo - stanowią one dla mnie zagadkę, z produktami tego typu nie miałam bowiem jeszcze do czynienia ;)


Kwiatuszek idealny do wiosennych zdobień :)

Na większe recenzje przyjdzie jeszcze czas, ja tymczasem wracam do nadrabiania zaległości w Waszych blogach :)


Miałyście już okazję używać produktów Allepaznokcie? Polecacie coś konkretnego z tej firmy?

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

44 komentarze: