Jestem wzorem do naśladowania! ;)

12:53 , , 9 Comments


Dziś chciałabym Was zaprosić na post lakierowy. Ale szczególny, bo związany ze szczególnym dniem - 28 maja to Światowy Dzień Raka Krwi.


Fundacja DKMS Polska zorganizowała z tej okazji akcję "Wzór do naśladowania". By się do niej dołączyć wystarczy namalować na swoich paznokciach znak World Blood Cancer Day. Ma to na celu nagłośnienie tematu nowotworów krwi, ale i wsparcie rejestracji potencjalnych dawców - firma Coty Polska postanowiła  przeznaczyć 1% ze sprzedaży lakierów swoich marek: Rimmel, Sally Hansen, Astor, Manhatan i Miss Sporty właśnie na ten cel. Po więcej informacji odsyłam Was do strony akcji - WZÓR DO NAŚLADOWANIA.Z tego miejsca chciałabym Was wszystkich zachęcić do zarejestrowania się w Bazie Dawców Komórek Macierzystych. Jest to bardzo proste, a świadomość, że kiedyś możemy pomóc swojemu bliźniakowi genetycznemu - wspaniała :) 


Ja sama zgłoszenie wysłałam prawie rok temu, dokładnie w moje 27 urodziny. Teraz czekam i mam nadzieję, że kiedyś będę w stanie komuś pomóc.


Jeśli z jakiś względów nie możecie się zarejestrować, pamiętajcie, że ideę walki z białaczką możemy wesprzeć też na inne sposoby - przekazując darowiznę Fundacji DKMS, lub kupując produkty ich partnerów. 


Jeśli jeszcze nie jesteście zarejestrowani jako potencjalni dawcy szpiku - nie zwlekajcie, w końcu kto wie, może jutro ktoś z Was będzie w stanie uratować innej osobie życie :)

Wzór do naśladowania

PS Moje paznokcie są w kiepskim stanie i ich wygląd pozostawia wiele do życzenia - wiem, o tym. Ale przecież nie o to w tym wszystkim chodzi ;)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

9 komentarze: