TAG Opowiedz Nam o swoıch pomadkach ;)

14:23 21 Comments


Z reguły nie przepadam za TAGami. Jednak ostatnio natrafilam na jeden, który zdecydowanie mi sie spodobał. Stąd też dziś zapraszam Was na mały wpis dotyczący moich pomadek ;)


1. Ile pomadek posiadasz?

Licząc jedynie te tradycyjne pod względem formy - 16 (jednej zabrakło na zdjęciu, a to dlatego, że jest straszliwym bublem, czekającym tylko na recenzję i wycieczkę do kosza).

2. Twoja pierwsza pomadka.

Cieżkie pytanie :D Pamiętam, że gdy byłam mała (ok. 10 lat) dostałam od kuzynki cały zestaw malutkich testerów pomadek Oriflame, którymi twardo malowałam się w domu ;) Pierwsze pomadki, które kupiłam będąc już znacznie starsza, pochodziły chyba z Rimmela, wśród nich była na pewno Airy Fairy, którą później dokupowałam jeszcze kilkakrotnie :)


3. Ulubiony producent pomadki.

Revlon, zdecydowanie. Lubię praktycznie wszystkie produkty do ust tej marki.


4. Najczęściej noszona pomadka.

MAC Patisserie. Uwielbiam ją za kolor i uniwersalność - pasuje do każdego mojego makijażu :) Niestety jakiś czas temu ją złamałam i pozostaje mi teraz aplikacja ze słoiczka, przy pomocy pędzelka, co jest średnio wygodne...


5. Ulubione wykończenie pomadek.

Matowe, lub półmatowe, zdecydowanie bezdrobinkowe. O dziwo, Patisserie jest tu zupelna odwrotnością ;)


6. Ostatnia pomadka jaką kupiłaś.

Celia Nude, kolor nr 602 - śliczny beżowo-brzoskwiniowy odcień.


7. Ile produktów do ust masz obecnie w swojej torebce?

Obecnie... 4. Zazwyczaj nosze 1-2 (pomadkę, ewentualnie jakis blyszczyk), czasem jednak się one namnożą, tak jak w chwili obecnej ;)

8. Ulubiona czerwona pomadka.

Przyznaję, że nie lubię czerwonych pomadek i nieczęsto po nie sięgam. Jeśli jednak już mam na ten kolor ochotę, to wybieram Velvet Matte z Golden Rose numer 18 - jest to klasyczna, piękna czerwień, podobna nieco do słynnej pomadki Russian Red z MAC.


9. Jak przechowujesz swoje pomadki?

W organizerze, dokładnie tym samym, który widzicie na zdjęciu :)


10. O zakupie jakiej pomadki teraz myślisz?

W sumie nie planuję żadnych pomadkowych zakupów w najbliższym czasie ;) Chciałabym jednak niedługo skorzystać z akcji Back2MAC i tym sposobem powiększyć kolekcję o szminkę o urzekającej nazwie Peach Blossom :)


Zapraszam Was serdecznie do udziału w tym TAGu - dajcie znać, jak u Was wygląda kwestia pomadek ;)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

21 komentarze: