Max Factor 090 natural glaze, czyli kredkowy ulubieniec :)


W dzisiejszym poście przedstawię Wam jednego z moich makijażowych ulubieńców - kredkę do oczu Max Factor 090 natural glaze :)


Kredka Max Factor jest łatwodostępna, jej koszt w cenie regularnej to ok. 25 zł (ale od czego są promocje -40%, prawda? ;)). 090 natural glaze ma bardzo ładny, pozbawiony jakichkolwiek drobin, "cielaczkowy" odcień, który w przeciwieństwie do bieli, daje całkiem naturalny, nie przesadzony efekt. Kredka ta nałożona na dolną linię wodną optycznie powiększa oko, ale i odświerza spojrzenie, wizualnie dodając nam 5 godzin wypoczynku ;) Nadaje się także do podkreślenia linii brwi, czy delikatnego rozjaśnienia wewnętrznego kącika oka.


Powodem dla którego tak bardzo uwielbiam ten kosmetyk jest jego trwałość. Na linii wodnej utrzymuje się u mnie kilka długich godzin (dopiero po 6-8 wymaga ewentualnych poprawek), co jest bardzo przyzwoitym wynikiem, w porównaniu do innych, nawet droższych produktów tego typu.


Poza tym badzo łatwo się ją nakłada, jest dobrze napigmentowana. Nie jest zbyt twarda, ale też nie jest za miękka, dzięki czemu nie wymaga temperowania co chwilę. Jakościowo jest po prostu idealna, a o moim uwielbieniu dla tego niej niechaj świadczy fakt, iż do tej pory zużyłam chyba 3 egzemplarze (w czym pomagała mi mama, również zakochana w tym produkcie).


Jeśli jeszcze nie miałyście okazji używać 090 natural glaze, to zachęcam do zakupu i nadrobienia zaległości, bo na pewno nie będziecie zawiedzione :)


Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

9 komentarze: