A pod choinką... Semilac, czyli bardzo fajna promocja ;)


W ferworze świątecznych przygotowań postanowiłam chwilę odetchnąć i pochwalić się świeżutką paczką od Semilac, która przywędrowała do mnie w ramach bardzo przyjemnej promocji ;)


Na stronie Semilac trwa obecnie świąteczna promocja, w ramach której do każdego zakupu dołączony jest pakiet gratisów - smycz, gazetka Semilac World Magazine (którego jeszcze nie miałam okazji przejrzeć...) i Mikołaj z prezentem :)


Zacznimy może od mojego zamówienia. Nie jest ono zbyt duże, ani też zbyt ciekawe - postanowiłam kupić lakier bazowy (jestem na etapie kombinowania i przekształcania zwykłych lakierów w hybrydy, właśnie za pomocą bazy), Semilac Hard Milk oraz blok polerski. W tym miejscu warto przypomnieć, że w sklepie internetowym Semilac, przesyłka jest gratis już dla zamówień od 50 zł - żeby inne sklepy też miały taką politykę, to byłoby wspaniale...


Wracając do gratisów, a raczej najciekawszego z nich - oto Mikołaj i jego zawartość. Trzy czekoladki (całkiem dobre były, zniknęły od razu po zrobieniu zdjęć :P) oraz lakier w kolorze Deep Green.


Semilac 078 Deep Green to piękna zieleń, której zdecydowanie brakowało w mojej lakierowej kolekcji - bardzo ciemna, przy dwóch grubszych warstwach (lub trzech cieńszych) dająca wrażenie czerni. Myślę, że użyję ją do stworzenia świątecznego mani :)


I to by było chyba dziś na tyle... Zmykam do sprzątania, a Was zachęcam do wzięcia pod rozwagę tej promocji - wydaje mi się, że warto, zwłaszcza jeśli ktoś kocha hybrydy, lub też powoli przymierza się do rozpoczęcia tej miłości ;)

Z lewej - dwie grubsze warstwy. z prawej - dwie cieniutkie :)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

12 komentarze: