A pod choinką... Semilac, czyli bardzo fajna promocja ;)


W ferworze świątecznych przygotowań postanowiłam chwilę odetchnąć i pochwalić się świeżutką paczką od Semilac, która przywędrowała do mnie w ramach bardzo przyjemnej promocji ;)


Na stronie Semilac trwa obecnie świąteczna promocja, w ramach której do każdego zakupu dołączony jest pakiet gratisów - smycz, gazetka Semilac World Magazine (którego jeszcze nie miałam okazji przejrzeć...) i Mikołaj z prezentem :)


Zacznimy może od mojego zamówienia. Nie jest ono zbyt duże, ani też zbyt ciekawe - postanowiłam kupić lakier bazowy (jestem na etapie kombinowania i przekształcania zwykłych lakierów w hybrydy, właśnie za pomocą bazy), Semilac Hard Milk oraz blok polerski. W tym miejscu warto przypomnieć, że w sklepie internetowym Semilac, przesyłka jest gratis już dla zamówień od 50 zł - żeby inne sklepy też miały taką politykę, to byłoby wspaniale...


Wracając do gratisów, a raczej najciekawszego z nich - oto Mikołaj i jego zawartość. Trzy czekoladki (całkiem dobre były, zniknęły od razu po zrobieniu zdjęć :P) oraz lakier w kolorze Deep Green.


Semilac 078 Deep Green to piękna zieleń, której zdecydowanie brakowało w mojej lakierowej kolekcji - bardzo ciemna, przy dwóch grubszych warstwach (lub trzech cieńszych) dająca wrażenie czerni. Myślę, że użyję ją do stworzenia świątecznego mani :)


I to by było chyba dziś na tyle... Zmykam do sprzątania, a Was zachęcam do wzięcia pod rozwagę tej promocji - wydaje mi się, że warto, zwłaszcza jeśli ktoś kocha hybrydy, lub też powoli przymierza się do rozpoczęcia tej miłości ;)

Z lewej - dwie grubsze warstwy. z prawej - dwie cieniutkie :)

Unknown

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

11 komentarzy:

 1. Też mam ochotę zacząć przygodę z hybrydami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale mi zrobiłaś teraz dylemat :P Chyba się skuszę i zrobię sobie zamówienie z Polski jednak ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Do mnie przyszło wczoraj pierwsze zamówienie z semilaca w ramach urodzinowego prezentu :). Ja gapa jestem i nie wiedziałam o tych prezentach świątecznych. Do mnie w ramach prezentu przybył 063 legendary red i jestem nim oczarowana! Rzadko sięgam po czerwienie na paznokciach mimo, ze to taka klastka - ten mi się podoba wybitnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hybrydy są rewelacyjne. Muszę pomyśleć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem uzakezniona od hybrydy:)

  OdpowiedzUsuń
 6. no i chyba zaraz zrobię zakupy :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba kiedyś wreszcie się zdecyduję na hybrydy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowna butelkowa zieleń *.* marzę o tym kolorku, też przekształcam zwykłe lakiery na hybrydy ale ja z pomocą topu :P bo mam bazę z tiftona, która jest lekko mleczna a nie transparentna :C

  http://wszystkooczymmarzakobiety.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie używałam jeszcze Semilac'ów :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Od tygodnia wertowałam w necie wszystko na temat Semilac'ów, i w końcu wczoraj zamówiłam zestaw do tego jeszcze domówiłam patyczki drewniane, a w gratisie dostanę ołówki z Semilac'a o wartości 44zł. Ciekawi mnie, czy w mojej paczce również będą gratisy takie jak u Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Tez się bardzo ucieszyłam jak od nich dostałam paczkę :) szybko przejrzałam semilac world magazine, a gratis dostałam kolor my love :)

  OdpowiedzUsuń