Niebanalny róż na paznokciach, czyli Semilac 058 Heather Gray


Ostatnio chwaliłam się nowymi Semilacami :) Dziś pora na prezentację pierwszego z nich :)


Semilac 058 Heather Gray, bo o nim dziś mowa, to kolor niebanalny i w moim odczuciu - po prostu piękny. Ten "szary melanż" tak naprawdę nie ma w sobie zbyt wiele z szarości; jest to bowiem róż, a raczej jego złamany odcień, wpadający delikatnie w szaro-fioletowe tony. Jest dość pastelowy, jednak jego intensywność zmienia się w zależności od światła (moje zdjęcia powstały przy świetle sztucznym). Myślę, że może on przypaść do gustu zarówno wielbicielkom stonowanego, eleganckiego manicure, jak i fankom paznokci a'la Barbie ;)


Jak większość moich lakierów nie zawiera w sobie żadnych drobinek, jest po prostu idealnie kremowy (kocham takie wykończenie). Jest dość pastelowy, jednak jego intensywność zmienia się w zależności od światła (moje zdjęcia powstały przy świetle sztucznym).


058 Heather Gray jest bardzo przyjemny w aplikacji - niezbyt gęsty, jednakże nie rozlewa się na skórki. Jego krycie, określiłabym jako bardzo dobre, nakładany na Semilac Hard Milk, potrzebuje dwóch cienkich warstw, choć myślę, że i jedna grubsza dałaby radę.


Słowem podsumowania - po raz kolejny jest miłość :)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

18 komentarze: