Szminkowo... MAC Creme Cup

21:45 , , 24 Comments


Jestem zmęczona, zła i zmarznięta. Na przekór światu, napiszę więc parę słów o czymś, co zdecydowanie poprawia mi humor...


MAC Creme Cup to szminka dostępna w regularnej ofercie firmy, niemniej mój egzemplarz pochodzi z limitowanego zestawu Enchanted Eve, który pokazywałam w TYM poście. Od "zwykłejch" szminek MAC, różni się on jedynie kolorem opakowania ;)Creme Cup ma wykończenie creemsheen, jest więc dość kryjąca, kremowa i lekko błyszcząca. Czasem lubi podkreślić suche skórki, jednocześnie jednak nie wysusza ust, a nawet delikatnie je nawilża. Jest trwała i odporna na ścieranie.


Jeśli chodzi o kolor, Creme Cup to nudziak, posiadający dość dużą domieszkę różowych tonów :) Odcień tej szminki jest bardzo ładny, w moim odczucie - nieco dziewczęcy.  Creme Cup to kosmetyk idealny na dzień, ale i świetnie dopełniający bardziej wyrazisty, wieczorowy makijaż oczu.Creme Cup to trzecia pomadka MAC, jaką posiadam... i z pewnością nie ostatnia :) Mimo dość wygórowanej ceny - zdecydowanie polecam :)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

24 komentarze: