Pod palmami z Yankee Candle ;)


Pogoda zdecydowanie nie rozpieszcza, więc dalej z uporem maniaka palę woski ;) Dziś coś zupełnie na przekór temperaturze za oknem - Under The Palms Yankee Candle.


Under The Palms nie jest (przynajmniej w moim odczuciu) zbyt mocnym zapachem, niemniej nie można zarzucić mu trwałości, bo w pomieszczeniu utrzymuje się na długo po paleniu. Sam zapach jest na szczęście dość świeży, choć równocześnie nieco przywodzi mi na myśl ciasteczka kokosowe ;) Oczywiście, dominującym aromatem jest w Under The Palms kokos. Po powąchaniu tego wosku na sucho, bałam się, że będzie to coś w rodzaju kokosowej wody z Yves Rocher (która przyprawia mnie niemalże o mdłości), na szczęście jednak bardzo się myliłam ;) Kokos YC jest dużo mniej chemiczny, za to dość "kremowy", a także delikatnie słodkawy.


Under The Palms jest ogólnie przyjemny, niemniej niezbyt porywający, przynajmniej w moim odczuciu. Warto go przy okazji wypróbować, jednak nie wydaje mi się on zapachowym "must have". Ot, fajny, ale spokojnie da się znaleźć wiele lepszych ;)
Under The Palms można kupić TUTAJ, inne produkty Yankee Candle znajdziecie z kolei TU ;)

Unknown

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

8 komentarzy: