Smart Lip Pencil - trzy ładne kolory za grosze ;)


Dziś przychodzę do Was z krótką recenzją i swatchami kolejnych produktów KIKO - tym razem będzie mowa o Smart Lip Pencil, które totalnie podbiły moje serce :)


KIKO Smart Lip Pencil to konturówki do ust, które równie dobrze sprawdzają się w swojej podstawowej roli, jak i nałożone na całe usta, jako szminka. W linii dostępnych jest ponad piętnaście kolorów, jedna kredka kosztuje w cenie regularnej 15 zł, jednak dość często można je znaleźć na promocji - ja swoje kupiłam za 1,30 euro za sztukę ;) Podczas promocji w Polsce dorwać je możemy za ok. 7 zł.


KIKO Smart Lip Pencil 700 Light Sienna - to ładny, brązowawy odcień, dość neutralny i odpowiedni na codzień. 700 Light Sienna przypomina mi nieco pomadkę Velvet Teddy MAC, równocześnie też nasuwa na myśl popularne ostatnio usta w stylu Kylie Jenner, nawiązujące do lat 90. 


700 Light Sienna jest przyjemnie kremową kredką, łatwo się aplikuje i długo trzyma. Pod względem jakości nie mam jej nic do zarzucenia.KIKO Smart Lip Pencil 702 Coral - to uroczy koralowy odcień, niezbyt krzykliwy, fajny na wiosnę, lato. 


702 Coral jest niestety najgorszy jakościowo z posiadanej przeze mnie trójki. Najciężej się go nakłada, lekko wysusza usta i podkreśla nierówności. Zdecydowanie lepiej się go nosi w połączeniu z błyszczykiem.KIKO Smart Lip Pencil 705 Bright Geranium - to mocna, pomarańczowa czerwień, która jest bardzo zbliżona w kolorze do MAC Lady Danger (i dlatego też się na nią zdecydowałam ;)). 


705 Bright Geranium jest cudowna, łatwo się aplikuje, nie powoduje przesuszeń, przyciąga spojrzenia. Poza tym, jest to czerwień, która dobrze współgra z kolorem zębów - wizualnie je wybiela ;)


Na ręce wszystkie trzy odcienie prezentują się tak :)


Ogólnie, jestem zadowolona z tych kredek, choć mam wrażenie, że poszczególne kolory są dość nierówne - w obrębie całej serii znajdziemy i buble i KWC. Czemu nie są one podobne pod względem jakościowym do siebie - nie wiem. Niemniej numery 700 i 705 z całego serca polecam :)


PS Odgrzebałam stary aparat, utrafiłam dobre światło i w końcu kolory na ustach prezentują się tak, jak powinny :)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

12 komentarze: