Rimmel Scandaleyes 002 Bulletproof Beige - recenzja i swatche :)

Nie ma chyba sensu, żebym po raz setny tłumaczyła się z mojej miłości do produktów do makijażu oczu. Po prostu więc przejdę do konkretów - zapraszam na recenzję kolejnej zdobyczy z niedawnej promocji w Rossmannie - kredki Rimmel Scandaleyes w odcieniu 002 Bulletproof Beige.


Rimmel Scandaleyes Eye Shadow Stick, to bardzo przyjemna tradycyjna kredka, dość wydajna i odpowiednio miękka - jej sztyft się nie łamie przesadnie łatwo, ale równocześnie nie ma problemu z aplikacją na powiekę. W cenie regularnej kosztuje ok. 18-19 zł.


Kolor 002 Bulletproof Beige należy do tych najbardziej uniwersalnych a zarazem najpiękniejszych - jest to po prostu złotawy, lekko połyskujący beż. Pigmentacja jest zadowalająca, trwałość - ujdzie, choć całego dnia u mnie nie jest w stanie przetrwać. Przy upale, czy po dłuższym czasie bez poprawek lubi lekko zebrać się w załamaniu powieki.


Rimmel Scandaleyes Eye Shadow Stick bardzo fajnie spisuje się w roli rozświetlacza wewnętrznego kącika oka, ale osobiście chyba najbardziej lubię ją nałożoną solo na całą powiekę ruchomą.


Nie wydaje mi się, że ma sens w jej temacie pisać jakieś przydługie elaboraty, więc po prostu zostawię Was ze zdjęciami... Ciekawa jestem, czy ją znacie i czy efekt, jaki można nią uzyskać przypadł Wam do gustu :)
Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

16 komentarze: