Jagodowe usta... MAC Rebel Lipstick

20:49 , 1 Comments


W rok 2018 wkroczyłam z przytupem. Nie myślałam, że już na samym początku nastąpią w nim tak duże zmiany, jakie własnie stały się faktem. Nie wchodząc w szczegóły, po dość emocjonujących dwóch tygodniach, powróciłam do świata żywych, a zarazem na bloga, o którego obiecałam sobie w bieżącym roku nieco bardziej zadbać ;) Na dobry początek przychodzę do Was z recenzją szminki MAC, czyli kosmetyku, który przynajmniej teoretycznie powinnam pokochać...


MAC Rebel, bo o niej dziś będzie mowa, to pomadka dostępna w stałej ofercie marki. Jej opakowanie, jest więc dość standardowe - czarne, w kształcie naboju, wytrzymałe i moim zdaniem całkiem eleganckie. Rebel posiada wykończenie typu Satin, bardzo delikatnie błyszczy, nie ma żadnych drobinek. Jest też świetnie napigmentowana i dobrze kryjąca. Nazwa tej szminki, świetnie pasuje do samego koloru - jest on jagodowy, wyrazisty, dość chłodny i z lekkim "pazurem" ;)


Rebel na ustach sprawdza się bardzo dobrze. Ma fajną konsystencję, dzięki której dobrze się rozprowadza, a zarazem ładnie i równomiernie "zjada" ;) Lekko podkreśla suche skórki, niemniej w dość dziwny sposób - miejsca takie wydają się po prostu ciemniejsze, jakby większa ilość pigmentu w nich się osadzała... Sama w sobie nie przesusza ust, a mimo to barwi je niczym porządny stain.Rebel podoba mi się i to bardzo, ale tylko w teorii. Niestety osobiście nie odnajduję się w takiej kolorystyce i naprawdę nie jestem w stanie wymyślić zbyt wielu okazji, na które mogłabym ją użyć. W efekcie sięgam po nią zazwyczaj... w domu, gdy mam ochotę na małe makijażowe eksperymenty, niekoniecznie przeznaczone dla wzroku otaczających mnie ludzi ;)


Czy polecam - tak, ale tylko jeśli macie pewność, że będziecie dobrze się czuły w takiej kolorystyce. Cena bowiem, jest tu na tyle wysoka, że nie warto raczej inwestować w nią w sytuacji, gdy nie mamy pewności, czy po dwóch-trzech użyciach nie wyląduje w szufladzie (tak jak u mnie ;))


Mimo wszystko, w przypadku Rebel, MAC znów odwalił kawał dobrej roboty, bo choć nie jest zbyt uniwersalna, to z całą pewnością wygląda pięknie ;)

Unknown

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

1 komentarz:

  1. The most common reason fashions turn out to be unprintable as a result of|as a result of} of} dangerous objects and naked edges. No matter what models you utilize to create your mannequin, files exported from Rhino are almost all the time learn as mm. Make positive your models Hats for Women are set to mm earlier than exporting your file for printing. Pinshape was launched by Formlabs as a platform to connect makers. As such it serves as each a free repository of ready to 3D print STL files as well as|in addition to} paid STL files.

    OdpowiedzUsuń