Semilac Extend Base. Nowy ulubieniec do paznokci ;)

Przez długi czas byłam wierna tradycyjnej bazie Semilac. Po przetestowaniu bazy witaminowej, utwierdziłam się w przekonaniu, że nie warto szukać "lepszego" zamiennika, bo to tylko strata pieniędzy. Po dłuuuugim czasie jzdecydowałam się jednak na wypróbowanie czegoś nowego - a dokładniej - Semilac Extend Base.


Recenzja: Semilac Vitamin Base. Czy aby na pewno bubel?

Semilac Extend Base to baza "samopoziomująca, która dodatkowo pozwala nadbudować, wyrównać, wymodelować, wzmocnić, a także przedłużyć płytkę paznokcia – nawet do 1 cm", z którym to opisem muszę się po prostu... zgodzić. W porównaniu do dwóch innych baz Semilac, które miałam okazję używać, jest ona zdecydowanie bardziej gęsta, niemniej nie sprawia większych problemów podczas aplikacji. Ładnie poziomuje się podczas przedłużania naturalnych paznokci, tworząc przy tym dość elastyczną, niełamiącą się podstawę dla kolejnych produktów.


Extend Base charakteryzuje się naprawdę dobrą przyczepnością, nie odchodzi od boków paznokcia, nie zapowietrza się, innymi słowy - świetnie trzyma się na miejscu przez długi czas. Oczywiście wymaga zastosowania primera, a najlepiej duetu priumerów (kwasowego i bezkwasowego), niemniej przyznaję, że dla mnie jest to koniecznością w zasadzie przy każdym produkcie bazowym... Extend Base świetnie współgra z hybrydami, bardzo dobrze spisuje się także jako baza pod produkty żelowe - osobiście łączę ją z produktami IBD i z takiego combo jestem w pełni zadowolona.


Recenzja: Semilac Hardi Clear, Hardi Milk i Hardi Rosa - który wybrać?
Podsumowując, moim zdaniem, jest to po prostu świetny produkt, który o głowę (a raczej o przedłużoną długość paznokcia) przebija podstawową bazę Semilac. Co więcej, z powodzeniem może ona zastąpić produkty takie jak choćby Semilac Hardi Clear, czy też jego kolorowe wariacje. Warto tu też zauważyć, że pojemność i cena Extend Base nie odbiegają od innych produktów tej samej firmy. Innymi słowy - zdecydowanie polecam! :)

Unknown

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

0 komentarze: