Dwie jesienne szminki z serii Moisture Renew od Rimmel

20:50 , , 17 Comments


Dziś post trochę na szybko ;) Nie będę się dogłębnie rozwodzić nad tematem, a raczej skupię się na zdjęciach. Dwa produkty, o których będzie mowa, wpisują się bowiem tak pięknie w jesienne tendencje makijażowe, że aż żal ich nie pokazać, zwłaszcza teraz, gdy promocje nas otaczają ze wszechstron... ;)


Szminki z serii Moisture Renew od Rimmel, bo o nich mowa, zamknięte są w całkiem estetycznych opakowaniach, które jednakże sprawiają wrażenie niezbyt trwałych (tylko czekać na mocniejsze stuknięcie i plastik pewnie będzie w kawałkach). Są łatwo dostępne, kosztują w cenie regularnej ok. 27 zł.


Sloane's Plum jest chyba jednym z najciemniejszych odcienii w całej serii. Kolor jest mocny, nasycony, zdecydowanie stanowi piękną odmianę śliwki, tudzież czerwonego wina ;) W opakowaniu przypomina mi trochę słynną pomadkę Rebel z MAC, na swatchach, które znalazłam w internecie, wygląda jednak na odcień nieco ciemniejszy i posiadający większą ilość fioletowych tonów. Sloane's Plum z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym mocno zaakcentowane usta.

Światło sztuczne, po lewej Sloane's Plum, po prawej Vintage Pink

Vintage Pink to z kolei zgrabna mieszanka fioletu i różu, która daje na ustach całkiem naturalny kolor. Gdy pierwszy raz ją zobaczyłam przypomniała mi odcień Asia z Rimmel, jednocześnie spotkałam się z kilkoma opiniami, że Vintage Pink jest całkiem dobrym odpowiednikiem dla szminki Syrup (opcjonalnie Plumful) z MAC :) Niezależnie od tego, do jakich odcieni ją możemy przyrównać, sama w sobie jest śliczną i dyskretną odmianą śliwki, nadającą się do noszenia na co dzień.

Światło dzienne, po lewej Sloane's Plum, po prawej Vintage Pink

Obie pomadki, poza pięknymi, jesiennymi kolorami, cechuje całkiem dobra trwałość i wygoda stosowania - obie są dość kremowe i dobrze napigmentowane. Łatwo się je nakłada, i co istotne nie wysuszają one ust. Podsumowując, te dwa odcienie są zdecydowanie warte uwagi :)


PS. A miało być krótko i szybko... :D

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

17 komentarze: