Flos Lek, Żel ze świetlikiem i herbatą - recenzja


Jakiś czas temu, w wyniku zdecydowanie zbyt dużej ilości czasu spędzanego przed komputerem, zaczęłam mieć problemy z oczami, co skończyło się zakupem okularów do czytania i kropli nawilżających. Te dwie rzeczy postanowiłam wspomóc nieco od strony kosmetycznej i stąd w mojej codziennej pielęgnacji pojawił się Żel ze świetlikiem lekarskim i herbatą firmy Flos Lek.


Produkt ten zamknięty jest w mało higienicznym, ale całkiem przyjemnym dla oka słoiczku. Jest raczej niezbyt wydajny, co jednakże, biorąc pod uwagę jego datę ważności (3 miesiące od otwarcia) nie stanowi większego problemu. Można go dostać m.in. w Hebe, oraz niesieciowych drogeriach i aptekach za zawrotną sumę rzędu 6-7 zł ;)


Żel jest dość gęsty, lekko przezroczysty i bezzapachowy. Łatwo się go nakłada i rozprowadza, wchłania się przy tym szybko i bardzo dobrze nadaje pod makijaż. Podczas aplikacji lekko chłodzi powiekę, co jest całkiem przyjemne w przypadku zmęczonych oczu. Dodatkowo dobrze nawilża skórę i koi podrażnienia. Czy działa na cienie pod oczami - nie wiem, nie jestem posiadaczką jakiś spektakularnych, więc nie mogę się w tej kwestii wypowiedzieć.Mam wrażenie, że ludzie nie mający większych problemów z oczami nie docenią tego żelu. Dla tych, którzy jednak borykają się z podrażnionymi i zmęczonymi oczami i powiekami może okazać się on całkiem dobrym wyborem. Jako osoba, często przeciążająca swój narząd wzroku komputerem i książkami (i brakiem snu...) polecam produkt Flos Lek wypróbować, zwłaszcza za taką cenę, a nuż okaże się on dla kogoś wybawieniem ;)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

16 komentarze: