Szóstka na szóstkę - ulubione produkty do brwi

Podkeślenie brwi w zasadzie od zawsze było dla mnie wyzwaniem. Moje własne są bowiem z natury rzadkie, a zarazem dość jasne, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę kolor moich włosów. Na chwilę obecną udaje mi się je jednak je okiełznać i dość dobrze podkolorować ;) Dziś zapraszam Was na krótką prezentację moich ulubionych kosmetyków służących do podkreślenia brwi :)


Catrice, Longlasting Brow Definer - jest to jeden z moich ulubieńców ubiegłego roku :) Pozwala optycznie zagęścić brwi oraz wizualnie polepszyć ich kształt ;) Więcej możecie o nim przeczytać TUTAJ.


MAC, Mystery - moim zdaniem jeden z najfajniejszych cieni MAC. Świetnie sprawdza się w makijażu oczu, ale też jest idealny do wypełnienia brwi. Mystery ma chłodny, brązowy odcień, na moich brwiach najczęściej ląduje latem, w chłodniejsze miesiące wydaje mi się być jednak nieco zbyt ciemnym kolorem. Największą wadą Mystery jest cena - 57 zł za wkład.

Po prawej - MAC Mystery, po lewej - Inglot 363
Inglot 363 Matte - podobnie jak powyższy MACzek to wielofunkcyjny produkt, który stosuję i na powiekę i do brwi ;) W porównaniu do Mystery jest nieco jaśniejszy, ma też więcej szarych tonów. Od Mystery różni się także dostępnością (czy jest jakieś większe miasto w Polsce bez salonu Inglota?) oraz ceną - wkład kosztuje 15 zł.

Od lewej: Inglot 363, MAC Mystery

Hakuro H58 - to chyba pierwszy skośny pędzelek do brwi, który kupiłam i w sumie jeden z niewielu pędzli, których zakup regularnie powtarzam ;) Jest bardzo precyzyjny, idealny do podkreślenia brwi, jak i do rysowania kresek na powiekach. Posiada syntetyczne włosie i przyzwoitą cenę (ok. 13 zł).

Primark, Double End Angled Eyebrow Brush - jedno z moich pędzelkowych odkryć ostatnich miesięcy. Z jednej strony posiada szczoteczkę do przeczesywania włosków, z drugiej - pędzel o naprawdę fajnym, skośnie sciętym włosiu. Jest nieco grubszy od pędzla z Hakuro, robi tym samym grubsze linie, jednak wciąż naprawdę dobrze się sprawdza. Jego dużą zaletą jest cena (1,5 euro, czyli nieco ponad 6 zł), dużą wadą natomiast dostępność w Polsce, która praktycznie jest... żadna.

Po lewej nieco już zużyty Hakuro H58, po prawej prawie nowy Primark Double End Angled Eyebrow Brush

Wibo, Eyebrow Stylist - to naprawdę udany żel do brwi, za nieprzyzwoicie niską (zwłaszcza na promocji) cenę. Ładnie podkreśla kształt brwi, lekko pogłębia ich kolor. Więcej pisałam o nim w TYM poście :)

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

18 komentarze: