Garść inspiracji... wiosenne paznokcie

16:36 , 0 Comments

Z okazji piątku 13-ego postanowiłam podzielić się z Wami kolejną garścią inspiracji paznokciowych. Jako że pogoda nas rozpieszcza od jakiegoś czasu, temat będzie dość oczywisty - lekka, przyjemna i słoneczna wiosna, a co się z tym wiąże, także dużo kwiatów w różnym wydaniu ;) W ilości - jakżeby inaczej - trzynastu zdjęć.


Tego typu manicure bardzo mi się podoba, choć przyznaję, że sama sprawiam sobie podobne wzorki na dłoniach raczej rzadko, najczęściej gdy mam więcej wolnego od pracy, lub też gdy szykuje mi się jakaś specjalna okazja ;)

Przyznać też muszę, że tym razem inspiracje obejmują już bardziej skomplikowane pod względem "artystyczno-technicznym" projekty. Jeśli któryś z nich wpadnie Wam w oko, polecam wybrać się z nim do kosmetyczki, albo raczej - manicurzystki. Przy okazji chciałabym Wam przypomnieć o Moment.pl, czyli serwisie który pozwala łatwo umówić wybraną wizytę, a także porównać oferty salonów kosmetycznych z Waszej okolicy. Przykładowo, jeśli jesteście z Warszawy, możecie kliknąć w TEN link, aby zapoznać się z ofertą salonów w tym mieście ;)

Jak wygodnie i szybko zarezerwować wizytę w salonie? Czyli parę słów o Moment.pl :)

Tymczasem, zostawiam Was już ze zdjęciami. I mam nadzieję, że piątek 13-ego upłynie Wam w bardzo dobrej atmosferze :)

Unknown

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

0 komentarze: