Peach Beige, czyli całkiem udany róż od Eveline

18:51 , , 10 Comments


Jakiś czas temu pokazywałam Wam, co znalazło się w paczce od Eveline. Dziś pora na kolejną recenzję, tym razem satynowego różu, prawie idealnego na jesień ;)


Satin Blush 06 Peach Beige posiada czarne, plastikowe, ale całkiem solidne opakowanie. Jego koszt to ok. 15 zł; w tej cenie otrzymujemy 5,5 gram produktu.


06 Peach Beige to dość ciemny kolor, będący przyjemnym miksem brzoskwiniowych i brązowych tonów. Posiada on delikatne złote drobinki, które jednak nie są zbyt widoczne na twarzy. Daje lekko satynowe wykończenie, blisko mu jednak do matu ;)


Róż ten ma według mnie idealny kolor do wyczarowania jesiennego makijażu. Na policzkach wygląda całkiem naturalnie, nie robi plam i dość dobrze się rozprowadza. Myślę, że mógłby się sprawdzić też w roli brązera, niemniej - przyznaję - sama go jeszcze w tej roli nie wypróbowałam ;)


06 Peach Beige ma dużo zalet, ale też i jedną wadę - z mojej mieszanej skóry znika po maksymalnie 5 godzinach, wymaga więc poprawek w ciągu dnia. Trwałość mogłaby więc być lepsza, choć dramatu nie ma.

Anna Apolonia

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.

10 komentarze: